"Bu nasıl Allah ki...." (haşa)

GÜNDEM 1 Ocak 2022 11:30
Videoyu Aç "Bu nasıl Allah ki...." (haşa)

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’den sonra CHP Bursa Teşkilatından bir isim İslam’a hakaret etti!

CHP'li Özgür Özel’in, okul öncesi din eğitimini “orta çağ zihniyeti” olarak nitelemesi kamuoyunda büyük tepkilere yol açarken CHP içerisinden dini değerlere edilen hakaretlere bir yenisi daha eklendi. 

CHP Bursa Teşkilatında farklı görevler alan ve en son CHP Bursa Kadın Kolları Başkanlığını yürütmüş olan Fatoş Biriç isimli şahıs açıkça Allah’a hakaret etti! Hadsiz paylaşımları sonrasında sosyal medya hesaplarında CHP ile ilişkili olan her şeyi gizlemeye çalışan Biriç şu galiz ifadeleri kullanıyor:  “Bu Allah nasıl Allah ki Türkiye'nin içine etmeyi and etmiş, elçi olarak da AKP görevlendirilmiş"

CHP’deki değişim basit birkaç politik adımla gerçekleşmesi mümkün olan bir şey değil! Çok esaslı bir zihniyet değişimi ve dönüşümüne ihtiyaç var. Türkiye’yi yıllarca dindar-seküler ayrımına tabi tutanlar dindar kesim üzerinde insanlık dışı bir baskı uyguladılar.

Dindarların kimliklerini gizlemek zorunda kalmaları ortaya oldukça sorunlu bir sosyoloji çıkarttı. Çatışmadan başka bir dil bilmeyen sol-seküler kesim her fırsatı dini değerleri aşağılamak için kullanıyor.

Özgür Özel veya Fatoş Biriç, Müslümanları rahatsız eden açıklamaları sebebiyle özür dilemeyi bile gerekli görmüyorlar! Hem bu kadar küstah olup hem de değişim vaat etmek kadar anlamsız bir iş olabilir mi?

 

Kaynak : Haksöz Haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL