Tansu Çiller'e şok ziyaretçi!

3 Ekim 2012 23:07
28 Şubat'ı soruşturan Savcı Murat Esen'e kritik ifadeler veren eski Başbakanlardan Tansu Çiller, bugün ilginç bir konuğu evinde kabul etti. Çiller'inYeniköy'deki yalısına giden isim Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı idi.
Bugün İstanbul Yeniköy'de ilginç bir buluşma gerçekleşti. 28 Şubat döneminin Başbakan Yardımcısı Tansu Çiller ile Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı buluştu. Görgü tanıklarının ifadesine göre, saat 15.00 sularında siyah renkli otomobiliyle yalıya gelen Rasim Ozan Kütahyalı, yaklaşık bir buçuk saat burada kaldı.
www.gercekgundem.com 'un görgü tanıklarından edindiği bilgiye göre, ziyaret gizlice gerçekleşti. Çiller de Kütahyalı da yakınlarına görüşmeye dair bilgi vermedi.
Ziyaretin sebebini öğrenmek için aradığımız Rasim Ozan Kütahyalı ise muhabirimize tepki gösterdi ve telefonunu kapattı. Kütahyalı, "Beni aramayın. Bu konuda tek bi söz dahi etmem" dedi. Kütahyalı, daha sonra defalarca aramamıza rağmen telefonlarını açmadı.
Bu sırada, Kütahyalı'nın 28 Şubat'a ilişkin olarak ifade veren Çiller'le medya üzerine konuşup konuşmadığı da merak konusu haline geldi. Bilindiği üzere, Çiller, 28 Şubat'ta yapılan yayınlara ilişkin rahatsızlığını soruşturmayı yürüten savcılara aktarmıştı.
Kaynak: Gerçek Gündem
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Ahmed Yasin
MALCOM X