28 Şubat mağduriyetleri için twitter'de saat:20.00'da #Son28ŞubatOlsun

STK HABERLERİ 28 Şubat 2019 19:20
Videoyu Aç 28 Şubat mağduriyetleri için twitter'de saat:20.00'da #Son28ŞubatOlsun

Bu (perşembe) akşamı saat 20:00'da, 28 Şubat mağdurları için sizleri Twitter'e davet ediyoruz.

28 Şubat mağduriyetlerinin yıllardan beri en fazla konu edilip, gündem edildiği bu günlerde 28 Şubat akşamına kadar zindanlardaki Müslümanların mağduriyetlerinin giderilmesi adına toplumun her kesimini Twitter'e davet ediyoruz.

21 Yılı aşkın süredir zindanlardaki mazlum insanların sesi olmak için, bizlere İslamiyeti anlatan, öğreten Alim Şahımerdan Sarı Hoca için, ailelerinden ayrı kalan sayısı 600'e yakın mağdur kişinin serbest kalması için herkesi pazartesi akşamları Twitter'e davet ediyoruz.

Bizler şu tutuklu, bu tutuklu için değil mağdur durumdaki bütün tutsakların serbest bırakılması için, Allah (c.c) rızası için yapılacak çalışmaya hepinizi davet ediyoruz.

Bu akşam saat: 20.00'da #Son28ŞubatOlsun etiketi ile çalışma başlıyacaktır.

Bugün Şubat ayında yapılan çalışmanın sonuncusu hakkında saat 20:00'da ister @hikmetsever77 hesabından takip edebilir, isterseniz, Türkiye gündeminde yer alan etiketlerden takip edebilirsiniz.

Çalışmalarda Twitter engellenmesinden dolayı farklı etiketler kullanılması ihtimaline karşı tag değişimlerinde yönlendirmelere dikkat edelim.
Kaynak : ISLAHHABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...