İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DERHAL İPTAL EDİLMELİDİR.

Ve Yılanı öldürmeniz için kuyruğunu koparmanız yeterli olmaz. Başını ezmelisiniz. Biz bu hatayı 15 temmuzda yaptık. Ya da yapmışız ki birileri bugün bile darbe çığırtkanlığı yapabiliyor.

2 Mayıs 2020 14:32
A
a

Bunun ‘’Ama’’sı,Fakat’ı,yumuşatılması,Biz imzalamadık’ı olmaz.Olmamalı…

İstanbul sözleşmesi bir hayatiyet ve haysiyet meselesi haline gelmiştir.

Bu milletin haysiyetini ayaklar altına almayı hedefleyen ve toplumun mezarını kazan bu sözleşme derhal iptal edilmelidir.
Bunun için her kes şahıs, STK, Siyasetçi ,Meclis,Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Cumhurbaşkanı olarak gereğini yapmalıdır.
Bu konuda endişesi olan herkes ; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını,Parti Genel Merkezlerini, TBMM’ni,Külliyeyi vs mesaj yağmuruna tutmalıdır,
(öz CİMER )

Eşcinsellik virüsü sözde ‘’İnsan Hakları’’,’’Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’’ ve ‘’Kadın Hakları’’ şemsiyesi altında her geçen gün hızla yayılmaktadır.
Yılanın başını küçükken ezmeliyiz. Zira bu yılan çok hızlı büyüyor ve yedi başlı ejderhaya dönüşüveriyor.

Ve Yılanı öldürmeniz için kuyruğunu koparmanız yeterli olmaz. Başını ezmelisiniz.

Biz bu hatayı 15 temmuzda yaptık. Ya da yapmışız ki birileri bugün bile darbe çığırtkanlığı yapabiliyor.

Cazgırlığı ve çamurluğu meslek edinmiş( her türlü Haya ve utanma duygusundan yoksun ‘’maymun torunları)) her an hareket halinde.Çeşitli mecralarda faaliyetlerine devam ediyorlar ve uluslar arası efendilerin ülkemizdeki ‘’dölleri’’ olan bu küçük sapkınlar topluluğu(tabi ki şimdilik küçük),emin olun durmayacak.Azgınlaştıkça azgınlaşacak.

Şımardıkça şımaracak.Bunlar heryerde; Mecliste,belediyelerde,medyada,bilimde,sanatta,hukukta,okulda,çarşıda,pazarda ve hatta ibadet hanelerinizde…

Ama size bir şey söylemek durumundayım .Bahsi geçen grup tamamen haya perdesini yırtmış bir topluluk.Bırakın yüzlerine tükürdüğünüzde yağmur yağıyor demelerini,sizin hakaret olarak yüzünüz kızararak söyleyebileceğiniz her şey bunlar için normal şeyler olacaktır.Hallerine, fotoğraflarına bakın göreceksiniz bunlara hakaret işlemez hoşlarına gider bilakis…

Dolayısıyla ; ’’ tamam tepkimizi koyduk işte’’ rahatlığı ile bu işi burada bırakmamız bu kesimin ekmeğine yağ sürmek olacaktır.(zira bunlar nasıl olursa olsun gündemde kalmaya çalışırlar ve bu süreç onlar için muhteşem bir reklam süreci olmuştur)

Son 20 yıldır sinema da ve Netflix gibi mecralarda görülen en yaygın’’temalardan birisi cinsel sapkınlık’’.

Cinsel Sapkınlıkların ‘’meşrulaştırılması’’ süreci genellikle şöyle işler;

1-Önce sapkınlıklar filmlerde veya televizyon dizilerinde görünür hale getirilir. Böylece insanlar gördüklerini gerçeklik saymaya başlarlar.(KANIKSATMA EVRESİ)

2-Gerçeklik zamanla gerçek olur. Sonra sapkın kişiler sempatik figürler olarak gösterilir.(SEVDİRİLME EVRESİ)

3-Çirkin olan gerçeklik eğlenceli hale getirilir. Tam bu sırada Sapkınların acıklı hikayeleri devreye girer. Amaç ‘’Mazlum,ezilen ve hakları elinden alınmış ‘’ hissi vermektir. (MAZLUMLUK EVRESİ)

4-Böylece insanlar onlara acır, üzülür. Artık sıra bu kişilerin ne kadar yetenekkli olduklarını ortaya koymaya kalır.(KABULLENDİRME EVRESİ)
5-Bu şekilde bu Sapkınlar ve davranış şekilleri halk nazarında normal sayılmaya başlar. Sonra bu ‘’Hukuki olarak normalleşmeye’’ evrilir.(NORMALLEŞME EVRESİ)

6-Sapkınların ve sapıkların görünürlülüğü arttıkça normal sayılmaktan da öteye geçer.Artık ‘’Moda’’ ve ‘’Şık’’olurlar.’’Moda İkonu’’(ÖRNEKLİK EVRESİ)
Bu süreç Lut Kavminde de,Roma’da da Bugünkü Batıda da ve Batı’nın kölesi durumuna düşmüş Doğu’ da da böyledir….

Sözün Özü şu ki;

Ya bu ‘’İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’’ Derhal iptal edilmeli ve yürürlükten kaldırılmalıdır.

Ya da hepimiz bu çirkeflikler dünyasında yaşamayı göze alacağız ve çocuklarımız ve ya tarunlarımızdan birisinin koluna bir hem cinsini takıp ‘’Eşim’’ diye tanıştırmaya getirmesini hazmedeceğiz….

Tabi o zamana kadar Allah’ın helakı bize ulaşmaz sa…

1000
icon
İshak 16 Mayıs 2020 15:52

Bu sözleşme Aileleri dağıtacak ve lut,ad gibi kavimlerin helakı gibi türkiyede helak olacak.Allah bu zalimleri tek tek helak edip bu dünya da ve ahirette rezil rüsva etsin inşallah Amin

0 0 Cevap Yaz
OSMAN KOÇ 13 Mayıs 2020 19:16

DERHAL İPTAL EDİLMELİ .

0 1 Cevap Yaz
Ali 13 Mayıs 2020 06:05

Bu İstanbul sözleşmesi iptal edilmelidir.herhalde bunlar koronadan nasibini alamamış lar eğer bu sözleşme iptal edilmez ise o zaman koronadan daha büyük musibetlere hazırlık li olmalıyız

0 0 Cevap Yaz
Mehmet d 11 Mayıs 2020 06:23

Gecbile kalindi kardes

0 0 Cevap Yaz

Ahmed Yasin
MALCOM X