Abdurrahman Dilipak: İthama “hayır”, uzlaşmaya “evet”

GÜNDEM 12 Kasım 2020 11:52
Videoyu Aç Abdurrahman Dilipak: İthama “hayır”, uzlaşmaya “evet”

Akit Gazetesi yazazarlarından duayen gazeteci Abdurrahman Dilipak’ın ‘İstanbul Sözleşmesi’nin tehlikesine dikkat çektiği yazısının bağlamından koparılması ve kastının çok dışında lanse edilmesi sonrası AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı ve KADEM tarafından yapılan suç duyurusunda yeni bir gelişme yaşandı.

Dilipak’ın 1 Ekim’de Küçükçekmece Adliyesi’nde ifadesinin alınmasının ardından savcılığın konuyu uzlaştırmaya göndermesi üzerine ‘uzlaştırıcı’ olarak atanan Pınar Gültaşı’nın çağrısına Dilipak’tan olumlu cevap geldi. Abdurrahman Dilipak, ‘Uzlaşmaya karşı tarafın kabul etmesi’ şartı ile ‘evet’ derken, söz konusu iyi niyetli anlaşma çabası üzerine atılan mesnetsiz iddiaların kabulü anlamına gelmediğini de vurguladı.
Kaynak : akit
1000
icon
Hatice Şebnem Diktürk 12 Kasım 2020 14:41

Ustadım Rahman olan artık hüsranlarımıza ve kederlerimize şifa olacak , rizai ilahide takdir bulacak vefa, muhabbet ve kadir kıymet kokan erdemle muamele eden Müslümanlar topluluğu ihsan eylesin bizlere. Bizleri de o muminlerin Mukarrebleri arasına alsın lutfuyle.. Şu Alemi Islamın içinde yalnızlık ve harcanmışlık duygusunu o kadar cok yaşadık ki Hamd olsun verene.. Artık bu duygunun yalımı vuran o iç yakan iklimini değil, Birlik ve ihya duygusunu selam ikliminde hissettirsin perde perde.. Rabbim şahit ki uykumuzu kaçıran geceler ve huzurumuzu kaçıran gündüzleri taşıdı bize bu dava ve bunun gibi binlerce hadise Duamıza icabet eden Mucib Rabbim bedbaht eylemesin bizleri duamızla iki cihan akibetimizde. Allah sizin nitelik ve niceliklerinizi arttırsın Iki cihanda Göklerin ve yerlerin orduları ile desteklesin daima İstikamet üzere daim eylesin ayaklarımızı Mevla Peygamber sancağında haşr eylesin inşallah

0 0 Cevap Yaz
Paragraf Soru Bankası