Ahrar'uş Şam'dan Atşan'da Rejim karargahına baskın | Drone ile çekim

ÖZEL HABER 16 Ocak 2018 17:38
Videoyu Aç Ahrar'uş Şam'dan Atşan'da Rejim karargahına baskın | Drone ile çekim

Ahrar'uş Şam Genel komutanı Hasan Suffan ile birlikte Atşan'da operasyon düzenledi. Operasyon drone ile görüntülendi.

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Suriye'de Rejim milislerinin Ebu Zuhur'a kadar gelmesine, Ahrar'uş Şam grubuda duyarsız kalmadı ve genel komutanı Hasan Suffan'ında ön cephelerde yer aldığı bir operasyon daha gerçekleştirdi.

İdlib'te Astana gruplarıyla çatışmazlık anlaşmasını kendisi bozan Esed Rejimine karşı Muhalifler tek yumruk olup ilerlemeye devam ediyor. Ebu Zuhur bölgesine kadar gelen Rejim ordusuna karşı, Feylakuş Şam, Ceyşul İzze, Ceyşul Nasr, Özgür İdlib grubu, Ahrar'uş Şam gibi gruplar karşı geliyor.

Ahrar'uş Şam'ın kaybedilen bölge olan Atşan'da Rejim karargahlarına düzenlediği saldırı havadan görüntülendi. Ahrar'uş Şam'ın Lideri Hasan Suffan'ında katıldığı operasyonlarda rejim milisleri ağır kayıplar vererek bölgeden kaçtı. Esed militanlarının kaçışı havadan böyle görüntülendi.


Hasan Suffan'ın ön cephe'de sahadaki görüntüleri ve operasyon sahneleri.Operasyon'dan sonra sağa sola kaçışan, Rejim militanlarıAhrar'uş Şam'ın girdiği Esed askerlerinin karargahından içki şişeleri.Öldürülen milislerden sadece birkaçı...

Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...