AKP Belediye başkanı da çarşafa zincir vurdu!

GÜNDEM 11 Eylül 2021 08:45
Videoyu Aç AKP Belediye başkanı da çarşafa zincir vurdu!

AK Partili Belediye Başkanı'nın zincire vurulmuş çarşaflı kadının önünde konuşma yaptığı görüntüler ortaya çıktı.

Balıkesir’in Edremit ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde zincirlenmiş çarşaf giyen bir kadının görüntüsü gündeme bomba gibi düşmüştü. Söz konusu skandal gösteride çarşaf giyen kadının giysilerini atıp beyaz bir elbise ile kendisini izleyenlerin karşına çıktığı gözüktü.

Çarşaf giyen kadınlara bir hakaret niteliğindeki bu törene birçok kesim tarafından tepki mesajları yağarken Balıkesir Valiliği tarafından da soruşturma açıldığı ifade edildi.

AKP DE ÇARŞAFA ZİNCİR VURDU!

Bu görüntülerin sarsıcı etkisi gündemdeki sıcaklığını korurken benzer bir törenin bir kaç gün önce Balıkesir'in Bigadiç işçesinde sergilendiği ortaya koyuldu.

Ortaya çıkan fotoğrafa göre Bigadiç'in AK Partili Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun zincire vurulmuş çarşaflı kadın önünde kürsüye çıkıp konuşma yaptığı görülüyor. Haber ajanslarına düşen bilgilere göre Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın'ın da o törende bulunduğu anlaşıldı.
Kaynak : Milli Gazete
1000
icon
Eyman 11 Eylül 2021 15:44

Anlamaz, cahil, ehil olmayan, beyinsiz ya da güpegündüz münafık insanların Ak parti'de yeri olmamalı! Derhal görevden alınmaları gerekir! Yazıklar olsun. Sizin annelerinizin giydiği, namus, haysiyet timsali, yiğit ve kahramanlar yetiştiren Çarşaflı örtüleri, şimdi Yunan artıklarının hedefinde ve siz beyinsiz kafalılar da buna seyirci kalıyorsunuz. Defolun alçak namussuzlar! Siz o makamlara asla layık değilsiniz!

0 1 Cevap Yaz
Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL