Bakırköy'de biri çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu

GÜNDEM 15 Kasım 2019 12:17
Videoyu Aç Bakırköy'de biri çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu

Bakırköy'de biri çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu: Olay yerinde siyanür tespit edildi.

Bakırköy Osmaniye'de bulunan bir dairede 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu. AFAD ekiplerinin dairede yaptığı ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğunun tespit edildiği belirtildi.


Bakırköy Kaymakamlığı@Bakirkoygovtr

Bakırköy İlçesi Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Sokak ta şüpheli ölüm ihbarı alınmış söz konusu adrese intikal eden ekiplerimiz biri çocuk 3 kişinin cansız bedeni ile karşılaşmıştır. Olay ve nedeni ile ilgili araştırmalar devam etmektedir.

11
11:19 PM - Nov 14, 2019
Twitter Ads info and privacy
 

Kaymakamlıktan açıklama

Bakırköy Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, saat 06.45'te 155 Polis İmdat Hattı'na, Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokak'ta şüpheli ölüm ihbarı yapıldığı belirtilerek, şunlar kaydedildi:

"Bahse konu adrese ivedilikle intikal edilmiş, Z.D, B.D. ve A.D. isimli 1'i çocuk, 3 kişinin cansız bedeniyle karşılaşılmıştır.

Dairedeki koku nedeniyle AFAD (KBRN) ekipleri sevk edilmiştir. Ekip tarafından yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir. Konu ile ilgili olay yerinde gerekli önemler alınmış olup, adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edilecektir."

Geçen hafta Antalya'da Konyaaltı Siteler Mahallesi'ndeki bir rezidansta yaşayan bir aileden haber alamayan yakınları, polisten yardım istemiş, bunun üzerine eve giden polis ekipleri aynı aileden Selim (36), eşi Sultan (38), çocukları Ceren (9) ve Ali Çınar Şimşek'in (5) cesedini bulmuştu.

Kaynak : Euronews
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


MD DİJİTAL