Çocuklar hanginizin başını önce keseyim

ÖZEL HABER 13 Eylül 2014 10:52
Videoyu Aç  Çocuklar hanginizin başını önce keseyim

Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan bir videoda, Lübnanlı bir kişinin 3 küçük çocuğa bıçakla başlarının kesilmesi tehditini savurduğu görüntüler infiale yol açtı.

Lübnan'da çekilip sosyal medyada paylaşılan bir görüntüde, bıçaklı saldırganın bir odaya hapsettiği 3 çocuğu başlarının kesilmesiyle tehdit ettiği görüntüler büyük tepkilere neden oldu.

ISLAH HABER/ Ziyad SURİ

Yayınlanan dehşet verici görüntüde, Lübnanlı saldırganın 3 küçük çocuğa uyguladığı insanlık dışı işkence görüntüleri tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriliyor.

ÖNCE KİMİN KAFASINI KESEYİM

Sosyal medyada tepkilere neden olan bir görüntüde, Lübnanlı adamın odaya hapsettiği 3 çocuğa, önce hanginizin kafasını keseyim diye bıçakla tehdit ederken görülüyor.

Dehşete kapılan çocuklar korkudan ağlayıp birbirlerini parmakları ile gösterirken, bıçaklı adam daha sonra tekrar aynı soruyu tekrarlayınca bu sefer çocuklar daha çok dehşete kapılıp birbilerini öne iterek kurtulmaya çalıştığı gözleniyor.

Çocukların korkudan ağlayışlarına aldırış etmeden video çekimine devam eden saldırgan daha sonra aralarında en küçük olanı işaret ediyor ve gel buraya senin elini ve başını keserim diye tehdit ederken görülüyor.

İşte sosyal medyada yayınlanan ve tepkilere neden olan dehşet verici görüntüler

Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


MD DİJİTAL