En Uygun Otobüs Fiyatlarla, En Ucuz Otobüs Biletleri

ÖZEL HABER 12 Ekim 2013 19:18

Hızlı, ucuz, kaliteli ve güvenilir bir hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. İnternet bağlantınızın olduğu her yerden otobüs bileti alabileceksiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs firmaları yanı başınızda. Örnek vermek gerekirse Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Varan Turizm, Ulusoy Turizm, Has Turizm, Süha Turizm, Seç Turizm, Ben Turizm, Lider Adana, Uludağ Turizm, Esad

Hızlı, ucuz, kaliteli ve güvenilir bir hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. İnternet bağlantınızın olduğu her yerden otobüs bileti alabileceksiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs firmaları yanı başınızda. Örnek vermek gerekirse Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Varan Turizm, Ulusoy Turizm, Has Turizm, Süha Turizm, Seç Turizm, Ben Turizm, Lider Adana, Uludağ Turizm, Esadaş ve Kent Turizm firmalarıdır. Nereden nereye bölümünü doldurun ve online otobüs firmaları arama motoru ve otobüs seferleri, seçiminize göre ucuz firmaları size listelesin. 

Govego.com’u Neden Tercih Etmeliyim?

Yıllardır hizmet veren sitemiz on binlerce bilet satmanın yanında milyonlarca ziyaretçiyi ağırladı. Sitedeki SSL sertifikası sayesinde de kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde başka kişiler tarafından bilinemez. 3D ödeme yöntemimiz ile tüm işlemler siz ve bankanız arasında gerçekleşir. Sizin yapmanız gereken sadece bileti satın almak kalıyor. Otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil bir sistem olarak analiz ederek ve uygulayarak satış hizmetleri, yol hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde hazırlamaktadır.Vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalite olan Govego.com hizmet planlaması müşteri beklentilerinin önünde yürümektedir. Bu sebeple sitemiz Türkiye’de karayolu yolcu taşımacılığını tanımlayan, model oluşturan öncü bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 Konforlu Seyahatin Tadını Çıkarmaya Ne Dersiniz?
Türkiye’nin yaygın ulaşım ağına sahip olan  online bilet satış sistemi üzerinden kolayca büyük şehirlerimizden Ankara otobüs bileti, İstanbul otobüs bileti ve İzmir otobüs bileti satın alabilirsiniz. Online hizmetlerimizi kullanarak gideceğiniz güzergahta bulunan seferler, otobüs çeşitleri, koltuk tip ve otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve farklı seçenek imkanlarıyla otobüs bileti satın alabilirsiniz. Sizde konforlu seyahatin tadını çıkarın.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Ahmed Yasin
MALCOM X