Eşcinsel sapkın sahne alacak, halk tepkili

GÜNDEM 13 Eylül 2021 17:32
Videoyu Aç  Eşcinsel sapkın sahne alacak, halk tepkili

AK Partili Kestel Belediyesi’nin düzenleyeceği festivalde skandal bir karar imza atıldı. "Azis" adıyla tanınan eşcinsel Vasil Troyanov’un sahneye çıkarma kararı olay oldu.

AKP belediyesinden skandal karar! Eşcincel sapkın sahne alacak!
AK Partili Kestel Belediyesi’nin düzenleyeceği festivalde skandal bir karar imza atıldı. "Azis" adıyla tanınan eşcinsel Vasil Troyanov’un sahneye çıkarma kararı olay oldu.

AKP belediyesinden skandal karar! Eşcincel sapkın sahne alacak!mask
Büyütmek için resme tıklayın
-
+
ABONE OL
Google News Sayfamız
 
Ak Parti skandal kararlarına bir yenisini ekledi. Ak Parti’nin yönetiminde olan Bursa’nın Kestel Belediyesi sapkın fikirlere ve yaşayış tarzıyla da bilinen ‘Azis’ i sahneye çıkarma kararı aldı.  

Kestel Belediyesi ‘Balkan Panayırı' adı altında 16-19 Eylül 2021 tarihleri arasında bir festival gerçekleştirme kararı aldı. Kestel ilçesinde yaşayan halka ücretsiz olarak gerçekleştirilecek törene AK Partili Kestel Belediyesi  Azis adı ile tanınan eşcinsel sapkına sahnede şarkı söyleme imkanı sağladı.

FARKLI BİR EĞLENCE İLE VATANDAŞLARIMIZIN KARŞISINA ÇIKACAĞIZ

Azis isimli sapkını medyadan tanıyan Kestel ilçesi sakinleri konuyla ilgili şikayetleri Belediye yönetimine bildirirken AK Partili Kestel İlçe Belediye Başkanı Önder Tanır’ın gelen bu eleştirilere nasıl karşılık vereceği merak konusu oldu.

Belediye Başkanı Önder Panayırla ilgili daha önceki konuşmasında "4 gün aralıksız sürecek panayır, Kestel'e çok yakışacak" ifadelerini kullanırken “farklı bir konsept, farklı bir eğlence ile Kestelli hemşehrilerimizin karşısına çıkacağız” demişti.
Kaynak : Milli Gazete
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL