Filistin'e desteğe "antisemitizm" iftirası

FİLİSTİN 4 Ocak 2022 09:58
Videoyu Aç Filistin'e desteğe "antisemitizm" iftirası

Siyonist İsrail, Filistin’e verilen her desteğe "antisemitizm" iftirasıyla saldırıyor!

​​​​​​​İngiliz sinema oyuncusu Emma Watson’un Filistin'e destek paylaşımı Siyonist İsrail'i rahatsız etti. Oyuncunun dayanışma mesajı hemen antisemitizm suçlamasıyla karşılık buldu.

Siyonist İsrail, Filistin'e verilen her desteği "antisemitizm" suçlaması ile susturmaya çalışıyor.

Dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Emma Watson, sosyal medya hesabı üzerinden Filistin'e destek paylaşımı yaptı. Harry Potter film serisinde canlandırdığı Hermione Granger karakteriyle tanınan Watson'ın paylaşımı yüz binlerce kullanıcı tarafından beğeni alırken Siyonist İsrailli bir bürokrat ise oyuncuyu 'antisemitist' (Yahudi karşıtı) ilan etti.

Harry Potter film serisinde canlandırdığı Hermione Granger karakteri sayesinde küçük yaşlarından itibaren dünya genelinde tanınan ünlü İngiliz oyuncu Emma Watson, bugün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla gündem oldu.

Son yıllarda aktivistliği ile de öne çıkan Watson'ın Filistin'e destek için yaptığı paylaşımında "Dayanışma bir fiildir" başlıklı bir alıntı ve Filistin bayrağı yer alıyor.

'DAYANIŞMA; ACIMIZ AYNI OLDUĞU İÇİN DEĞİLDİR'

Yazının tamamı şöyle:

"Dayanışma; çektiğimiz zorluklar aynı olduğu, acımız aynı olduğu ya da geleceğimiz aynı olduğu için değildir. Dayanışma; bağlılık ve çalışma gerektirir. Dayanışma; aynı duygulara sahip olmadığımızı, aynı hayatlar yaşamadığımızı ya da aynı bedenlerde olmadığımızı bilsek bile aynı ortak paydada olmaktır."

Ünlü oyuncunun yüz binlerce beğeni on binlerce yorum alan Filistin'e destek paylaşımı, Siyonist İsrail Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Danny Danon'ı ise rahatsız etti. Danon, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Watson'ı 'antisemitist' (Yahudi karşıtı) ilan etti.

Harry Potter film serisindeki enstantaneleri kullanarak Watson'a cevap vermeye çalışan Danon, Siyonistlerin soykırımı bir endüstriye dönüştüren yaklaşımının tipik bir örneğini sundur.

Önüne gelen herkese "antisemitizm" iftirasını atan Siyonist katiller, Siyonizm ile Yahudiliği aynı şeylermiş gibi göstermeye çalışıyor. Dünyada sayıları milyonları bulan Siyonizm karşıtı Yahudi başta olmak üzere birçok aktivist ve siyasi bilince sahip Müslümanlar ise bunun bir aldatmaca olduğunun farkında. Bu yüzden Siyonistlerin "antisemitizm" suçlaması da bir karalama çabasından öteye gitmiyor!

 

Kaynak : Haksöz Haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL