Fuat Avni'nin Abisi olduğunu iddia eden kişiden açıklama!

GÜNDEM 20 Temmuz 2016 14:08
Videoyu Aç Fuat Avni'nin Abisi olduğunu iddia eden kişiden açıklama!

Twitter'ın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Fuat Avni, dün gece yarısı saat 03:00'te yapılan operasyonla yakalandı. Öte yandan sosyal medyada ‏@amustafkocyigit hesabından çarpıcı açıklamalar geldi.

 Fuat Avni'nin kardeşi devlet ile pazarlık peşinde!Twitter fenomeni Fuat Avni olduğu belirlenen Akif Mustafa Koçyiğit'in abisi olduğunu iddia eden bir kişi itiraaflarda bulunmak için devletten yardım istedi
Söz konusu hesap Fuat Avni yakalandı haberinden sonra açıldığı ve o hesaptan şu iddialar yazıldığı görülüyor.
 
Mustafa'nın abisiyim. Bu gözaltı kararı kesinkes saçmalıktır. O, defaaten Fuat Avni'nin kimler olduğunu bildirmiştir. Kurban yaptınız siz!
 
Gözaltına alınacağını bilmesine rağmen görevini bırakmadı, kaçmadı. Zira kardeşim, FETÖ denen terör örgütünden çok çekti.siz kurban yaptınız
 
Amacınız Fuat Avni ekibini yakalamak değil, siz de çok iyi biliyorsunuz ki onu teşhir ettiklerinde ucunun 'kime' dokunacağını.kurban değiliz
 
Davutoğlu neden susuyor? Madem kardeşim, Fuat Avni'ye data sağlıyor, Davutoğlu neden susuyor. Kurban olmayacağız.
Kardeşimin can güvenliğini sağlayın, Fuat Avni ve arkasındaki ekibi hakkında her şeyi anlatayım.
 
Devletimize bir şart sunmuyorum. Alelade bir abi olarak kardeşimin hayatından endişe ediyorum. Şimdilik kısa çöp diyor ve susuyorum.
 
1. Fuat Avni hesabı 8 kişi tarafından yönetiliyor. İsim babası, Emre Uslu'dur.
2. Data kaynakları arasında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne sızdırılmış kişiler, AK Parti'den mv'ler, hatta 2 bakan da mevcut.
 
 
Akif Musafa Koçyiğit kimdir? Fuat Avni'nin kim olduğu ortaya çıktı. Fuat Avni Başbakanlık İstihbarat Bölümü'nde çalışan Akif Mustafa Koçyiğit çıktı. Peki Akif Mustafa Koçyiğit kimdir cemaatle bağlantısı ne nasıl ele geçirildi?
 
 
AKİF MUSTAFA KOÇYİĞİT KİMDİR BAŞBAKANLIK'TA ÇALIŞIYORMUŞ
 
Akif Mustafa Koçyiğit yani Fuat Avni Başbakanlık Veri Toplama Merkezi'nin İstihbarat Şefi olarak görev yapıyordu. İstanbul emniyeti dün gece Başbakanlık Ek Binası'na Fuat Avni operasyonu düzenledi. 
İstanbul emniyeti tarafından gerçekleştirilen operasyon ile Fuat Avni olarak bilinen organizasyon ve başındaki isim yakalandı. Operasyon dün gece saat 03.00'da yapıldı. Akif Mustafa Koçyiğit'le beraber Fuat Avni hesabı üzerinden bilgi sızdıran 9 kişi daha gözaltına alındı. 
Akif Mustafa Koçyiğit'in özgeçmişine ilişkin ise neredeyse hiç bilgi yok. Arama motoru Google'da Akif Mustafa Koçyiğit hakkında yalnızca Linedin hesabındaki profili bulunuyor.

akif mustafa koçyiğit kimdir cemaatle bağlantısı görev yeri

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


MD DİJİTAL