İdlibte Rusya Hava Saldırısında Bir Çoçuk 2 Bacağını Birden Kaybetti

ÖZEL HABER 17 Şubat 2017 11:42
Videoyu Aç İdlibte Rusya Hava Saldırısında Bir Çoçuk 2 Bacağını Birden Kaybetti

Geçtiğimiz günlerde İdlib'e hava saldırısı düzenleyen Rus uçakları bir çoçuğun 2 bacağınında kopmasına sebep oldu.

 ISLAH HABER / ÖZEL 

Suriye'nin İdlib şehrinden bahsedelim birazda sizlere, Muhalif grupların elinde olan insanlarının bir hayli memnun olarak yaşadığı İdlib şehri, bu şehir Halep şehrini tarumar eden Rusya ve Esed rejiminin sıradaki hedefi.

Onlara göre içerisinde terörist var bu şehrin, fakat ne hikmetse yaşayan yüzbinlerce insan o teröristlerden çok ama çok memnun o kadar memnunki, Esed rejiminin elinde tuttuğu şehirlerden İdlib'e göç ediyorlar.

Esed rejimi Deraa'da Lazkiye'de Muhaliflerle savaşiyor yüzlerce askeri geberip gidiyor, hıncından katil Rusya'dan İdlib'i bombalamasını istiyor. Bombaladığı kişilerde onlara göre terörist olan bu resimdeki çoçuk.
Bu resimdeki küçüğü bütün medya görüyor, yanlısı, yansızı, solcusu, sağcısı devletin başındaki, bakanı, vekili, halkı herkez görüyor fakat kadım dostu yine ''Rusya'' görünen köy klavuz istemiyor. Biz görüyoruz onlarda görüyor, biz kalbimizle görmeye çalışıyoruz ve görüyoruz fakat onlar gözleriyle baktıkları halde göremiyorlar. ''Çünkü gerçekte gözler değil, göğüslerdeki kalpler (kalp gözleri) kör olur.'' diyor Kur'an bizlere.

Geçtiğimiz günlerde İdlib'te Rus hava saldırısında bacakları kopan kardeşimiz tedavi altında video +18 yaş olması sebebiyle koymuyoruz resimlerde önce bombardimandan çıkışı sonrada tedavi sürecindeki halinin resmiyle yetiniyoruz.
 
Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


MD DİJİTAL