İlyas Salman vasiyetini açıkladı!

GÜNDEM 3 Aralık 2021 16:37
Videoyu Aç İlyas Salman vasiyetini açıkladı!

71 yaşındaki İlyas Salman, katıldığı bir programda vasiyetini açıkladı.

İlyas Salman, vasiyetini şu sözlerle duyurdu:
‘’Başıma ne alevi dedesi, ne sünni hocası, ne haham ne de papaz gelecek. Gelmesin. Arkadaşlarım ve yoldaşlarım toplanacaklar ve beni türkülerle, şarkılarla uğurlayacaklar. Beni yıkamayacaklar, dünyadaki kirimle gideceğim. Hangi elbiseyle öldüysem, o elbiseyle gömüleceğim’’ diyen Salman inançsızlığını bir kez daha deklere etti.

Zavallı insan Allah’ın dergahından kovulmuş haberi yok. Tarihte senin gibi kıt akla olan nice insanlar geldi. nefisleri onlara galebe çaldı, Allah’a düşman kesildi ve Cehennem’i boyladılar.
Fravun, Nemrut ve Ebu Cehil’in yolunda yürüyen elbette onların gittiği yere gider.
İnkar ettikleri o Mahşer Günü:‘’Keşke toprak olsaydım’’ diye hayıflanacaklar ama o zaman çok geç olacak.

Zaten Allah c.c bu gibilerin üzerine namaz kılmamızı yasaklamış, onların arkasından hayır duasında bulunulmasını yasaklamış ve hatta mezarların üstüne gidilmesini dahi men etmiştir.
Rahman Olan Allah şöyle diyor;  Onların bağışlanması için Allah’a ister dua et ister etme; onların affedilmesi için yetmiş kere de dua etsen Allah onları bağışlamayacaktır. Çünkü onlar Allah ve resulünü inkâr etmişlerdir. Allah günaha batmış kimseleri doğru yola iletmez.      (Tevbe 80)

Onlardan ölen birinin namazını hiçbir zaman kılma, mezarı başında da durma. Çünkü onlar, Allah'ı ve O'nun elçisini inkâr ettiler ve ilâhî buyrukları hiçe sayarak çiğneyip can verdiler. (Tevbe 84)

Bundan dolayı sen rahat ol Salman!

Ateistliğini gizlemeyerek bayrak açmandan dolayı istesen de Müslümanlar senin üzerine namaz kılmaz ve mezarının başında durmaz.
Kaynak : Doğru Haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL