İRAN'da Hamaney'i öpme yarışı | Video

ÖZEL HABER 25 Temmuz 2017 10:38
Videoyu Aç İRAN'da Hamaney'i öpme yarışı | Video

Yıllardır “İsrail’i yok edeceğim” diyen ancak İsrail’i haritada bulamayıp Suriye, Yemen, Irak, Afganistan ve Nijerya’da Siyonistlerle (!) savaşan ve o bölgelerdeki Sünni Müslümanları hedef alan İran cumhuriyeti liderini öpme yarışına girdi.

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ 

İran İsrail'i haritada bulamıyor; Suriye, Irak, Afganistan ve Yemen'de mücadele veriyor!

İrandan kısa kısa'nın haberine göre; Yıllardır “İsrail’i yok edeceğim” diyen ancak İsrail’i haritada bulamayıp Suriye, Yemen, Irak, Afganistan ve Nijerya’da Siyonistlerle (!) savaşan ve o bölgelerdeki Sünni Müslümanları hedef alan İran İslam Cumhuriyeti’nin istismar ettiği en büyük konulardan biri Filistin meselesidir.

İsrail’e 40 yıldan beri bir kurşun dahi sıkmayan, işi gücü İran’a mutlak bağlılık oluşturmak için bölge ülkelerinde misyonerlik faaliyetini yürütüp bölgeyi vahdet adına Şiileştirmeye çalışan İran Filistin meselesini kullanmaya devam ediyor.

Videoda İran tarafından düzenlenen Filistin sempozyumunu görüyorsunuz. Bölgeden gelen Arap katılmacılar Hamaney içeri girince kendilerinden kaybediyor, "Vallahi sen bizim imamımızsın", "kanımız canımız sana feda olsun", “Lebbeyk ya Hamaney!” diye bağırarak onu öpmek için yarışıyor!

Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Ahmed Yasin
MALCOM X