İslamoğlu Grup Yorum Üyesi Mahkum için çok üzülmüş..

GÜNDEM 5 Nisan 2020 11:38
Videoyu Aç İslamoğlu Grup Yorum Üyesi Mahkum için çok üzülmüş..

Bugüne kadar Esed Zindanlarında tecavüze ve işkencelere uğrayan hiçbir mazlum için kılını kıpırdatmayan Tartışma ve Polemik ustası Mustafa İslamoğlu, ölüm orucunda hayatını kaybeten Grup Yorum üyesi bayan için adeta mersiye dizdi.

İSLAM MEDYA HABER MERKEZİ Türkiye'de polemik üretme konusunda uzman isimlerden Mustafa İslamoğlu, Esed propagandisti Grup Yorum'un bir süredir ölüm orucunda olan bayan üyesinin hayatını kaybetmesi nedeni ile büyük üzüntü yaşadığnı ifade eden bir twit paylaştı.

Hatırladıdığımız kadarı ile;

İslamoğlu'nun övgü ve matem sözleri ile desteklediği Grup Yorum Esed yönetimini destekleyen söylemleri ile biliniyor.

İslamoğlu, Esed zindanlarında tecavüze uğrayan bayanlar için twit atmamıştı.

İslamoğlu Esed askerlerinin öldürdüğü çocuklar için twit atmamıştı.

İslamoğlu, yaşanan bütün acılara ,işkencelere katliamlara sürgünlere rağmen Suriye'nin İran'a verilmesi gerektiğini savunuyordu. 

Yazar Mustafa İslamoğlu dün "Siz Fethullah Gülen'in ayakkabısını bile yapamazsınız" sözleri ile, bugün de  "SEVDA TÜRKÜSÜ" güzellemesi ile Grup Yorum'a şirinlik yaparak aslında hangi mahallenin silahşörü olduğunu gizlemiyor.

Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon
İbrahim 8 Nisan 2020 09:17

Yüce Allah emreder ey iman edenler kafiri mınafıgı müşrikleri dost edinmeyin eyer onları dost edinirseniiz sizde onlardansınınız yine Allah ın emri bir birinizden korkmayın benden korkun evet bu emri gerçek manada uygulamayan Müslüman deyil

0 0 Cevap Yaz
Tarık Ziyadoğlu 7 Nisan 2020 01:41

M.İslamoğlunun twitter sayfasında böyle bir paylaşım yok.Benimde yanlış ve hatalı bulduğum yazı ve görüşleri var ve eleştirimi sayfasındada değişik platformlardada yaptım,hemde ağır şekilde.Fakat birine ait olmayan,uydurma veya fotomontaj bilgilerle onu eleştirmek müslüman olduğunu iddia edenlere yakışmaz.Eleştirmeniz için yeterince malzeme var,yalana dolana gerek yok.

1 0 Cevap Yaz
çatlak testi 6 Nisan 2020 10:24

son zamanların modası teröristlere ağıtlar yakmak

1 0 Cevap Yaz
Ali ekber 6 Nisan 2020 01:02

Bir can kaybedilmiş keske bu kızımız boş bir dava icin boyle mücadele edip caninini kaybetmeseydi o ayrı konu gelelim mustafa beye sen ne kadar yumuşak söylemlerinle sana sitem edenlere din adina soylemlerini boşa cikaranlara ben sizi ALLAH'a havale ediyorum desende boş boş boş rabbim bizleri ehli sunnetten ayirmasin

0 0 Cevap Yaz