İSTANBUL SÖZLEŞMESİNE DOĞU PERİNÇEK DE İSYAN ETTİ

GÜNDEM 22 Temmuz 2020 14:56
Videoyu Aç İSTANBUL SÖZLEŞMESİNE DOĞU PERİNÇEK DE İSYAN ETTİ

Toplumun değerleri ile ters düşünce yapısına sahip olması ile tanınan Doğu Perinçek bile; Kamuoyunda 'İfsad Sözleşmesi' olarak bilinen 'İstanbul Sözleşmesi'ne tepki gösterdi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İstanbul Sözleşmesi'nin 'Türkiye'nin başına zabıta dikmek' anlamına geldiğini iddia etti ve "İstanbul Sözleşmesine kim karşı çıkıyorsa doğru yapıyor" ifadelerini kullandı.

Ulusal bir televizyon programında konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, son günlerde yeniden tartışmaya açılan İstanbul Sözleşmesi'ni yorumladı.

"İstanbul Sözleşmesi Türkiye'nin başına zabıta dikiyor" diyen Perinçek, sözleşmeye karşı olduklarını açıklayarak "İstanbul Sözleşmesine kim karşı çıkıyorsa doğru yapıyor" ifadelerini kullandı. 

Perinçek ayrıca, İstanbul Sözleşmesi'nin 'Çürüyen merkezlerdeki yaşam tarzının Türkiye'ye dayatılması' olduğunu öne sürdü ve şu ifadeleri kullandı:

"İstanbul Sözleşmesi, Fransa'nın Almanya'nın çürüyen merkezlerindeki yaşam tarzını Türkiye'ye dayatmaktadır... İstanbul Sözleşmesi bize bir yaşam tarzı dayatıyor. İstanbul Sözleşmesi ile emperyalist kapitalist ülkelerde çürüyen ne varsa bize dayatılıyor."

Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon
Yusuf Tunçer 23 Temmuz 2020 01:07

Sayın Doğu Perinçek “Toplumun hangi değerleri ile ters düşünce yapısına sahip olması ile tanınıyor”muş? Sayın Perinçek’in partisinin ismi Vatan. Biz Fethullah Gülen, Adnan Oktar örneklerinden, sizin gibi “İslam” ismini kullananları iyi biliriz. Doğu Perinçek’i Cübbeli Ahmet Hocadan dinleyip öğrenin. Aşağıdaki “İslam” ismini kullanan sitenin haberini okuyun da biraz ahlaklı olmayı öğrenin: http://www.islamianaliz.com/h/73340/cubbeli-ahmet-ben-dogu-perincek-beyi-yanlis-anlamisim-video https://youtu.be/ZpV2ILowD0w Ağzınızdaki ifrazatı da gidin kendiniz gibilere bulaştırın.

0 0 Cevap Yaz
Editör..

Siz önce hakaret etmeden yorum yapabilmeyi öğrenin. Haberin konusu Doğu Perinçek'in neye inandığı veya neyi reddettiği değil. Biz onu nasıl tanıyorsak öyle yazdık. Ayrıca perinçek'in açıklamasında bizi ilgilendiren kısım istanbul sözleşmesi hakkındaki söylemidir.

0 1
Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL