Kılıçdaroğlu "cinsi sapkınlara" destek sözü verdi

GÜNDEM 12 Aralık 2021 14:19
Videoyu Aç Kılıçdaroğlu "cinsi sapkınlara" destek sözü verdi

"İktidarının ilk 6 ayında, yurttaş özgürlüklerine yönelik sağlayacakları 6 düzenlemeyi" açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Herhangi bir vatandaşı cinsel yönelimi nedeniyle dezavantajlı duruma düşürmeyeceğiz." dedi.

Son yıllarda tüm dünya Müslümanları küresel çapta ahlaki bir saldırı altında. Başta çocuklar ve gençler, çürümüş Batı kültürünün, insan haysiyet ve şerefini ayaklar altına alan yönlendirmelerine maruz kalıyor. En şerefli varlık olan insanın, her türlü ahlaki değer yargısından soyutlanmış, sefil bir varlığa dönüştürülmesi hedefleniyor.

Başta medya marifetiyle olmak üzere çeşitli araçlarla her türden sapkınlık, "farklı cinsel kimliklere saygı" kılıfıyla özendiriliyor.

İnsanlığın hilkat ve fıtratına aykırı olan, Allah'ın lanetlediği sapkın eşcinselliğe CHP ve HDP'li bazı milletvekilleri, belediyeler ile gruplar da "demokrasi ve özgürlük" adı altında destek vermeye devam ediyor.

Son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "iktidarının ilk 6 ayında, yurttaş özgürlüklerine yönelik sağlayacakları 6 düzenlemeyi" açıkladı.

CHP lideri Kılıçdaoğlu, yapacakları düzenlemelerle "cinsi sapkınlara" destek sözü verdi.

Kılıçdaroğlu "Yasalar ve diğer tüm düzenlemeler, herhangi bir vatandaşı; kimlik, etnik köken, din, engellilik, cinsel yönelim veya yaş özellikleri nedeniyle dezavantajlı duruma düşürmeyecek şekilde hayata geçirilecek. Şimdi troller bunun üzerinden yürümeye çalışacaklar. Varsın yürüsünler, aynen öyle yapacağız. Adil bir devlet, evlatlarını ayırmaz. Başaracağız sevgili halkım, bu zincirleri kıracağız." dedi.
Kaynak : İlkha
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL