Kudüs'te Filistinli şoför bıçaklandı

FİLİSTİN 17 Eylül 2021 16:41
Videoyu Aç Kudüs'te Filistinli şoför bıçaklandı

Filistin'in başkenti Kudüs'te bir otobüs şoförü işgalci Yahudiler tarafından direksiyon başında bıçaklandı. Filistinli şoförün yaralandığı belirtildi.

Siyonist İsrail'in işgali altındaki Filistin'in başkenti Kudüs'te işgalci Yahudiler terör estirdi. Filistinli bir otobüs şoförü sabah saatlerinde terörist Yahudiler tarafından bıçaklanarak yaralandı.

Yerel kaynakların aktardığına göre, bir taşımacılık şirketine ait otobüste şoför olarak çalışan ve Kudüs'ün Silvan beldesinde yaşayan Muhammed Ebu Nab, işgalcilerin bıçaklı saldırılarına maruz kaldı. 

Otobüsü sürmekte olduğu sırada saldırıya uğrayan Ebu Nab, yaralandı ve ardından hastaneye kaldırıldı. Durumunun çok tehlikeli olmadığı belirtildi.

Filistin Enformasyon Merkezinde yer alan habere göre Filistin İslami Direniş Hareketi (Hamas) İletişim Bürosu tarafından bu ay yayınlanan raporda işgalci Yahudiler geçtiğimiz Ağustos ayı içinde toplam 2063 saldırı gerçekleştirdi. Raporda yer alan saldırılar işgalci askerlerin ve polislerin düzenlediği baskınların, saldırıların ve tutuklamaların dışında kalanlardan oluşuyor.
Kaynak : Milli Gazete
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL