Küreselciler, Mavi Tık Hesaplar ve HELP TURKEY Oyunu

Orman yangınları başlamadan birkaç gün önce Diyarbakır'da bir TOPLANTI düzenleniyor. Sizce kimler katılmış olabilir ? Tabii ki yahudiden başkası olacak değildi. Toplantıya rockafeller ailesi, DSÖ ve BM yetkilileri katılıyor..

2 Ağustos 2021 22:39
A
a

İki gündür " Help TURKEY " diyenleri görüyoruz. Çoğunluğu muhalif kesimin mavi tık hesapları ve onların müridlerinden müteşekkil tayfa.. Evet evet Mavi Tıklı Hesaplar cemaati ve onların müridleri.. bir operasyon başlatmışlar.

Diyorlar ki yangın söndürülemiyor Avrupa gelsin bize yardım etsin.  Burnuma kötü kokular gelmiyor da değil.
Yakın tarihe kuş bakışı küçük bir göz gezdirelim;
Yasin Börü ve Arkadaşlarının katledildiği 6-8 Ekim olaylarının hemen evvelinde düğmeye basılmadan önce Selahaddin Demirtaş ABD'ye gitmiş, bir heyet de İmralı'ya APO'nun yanına gitmişti. Operasyon emri birinci heyetin ABD, ikinci heyetin İmralı'dan gelmesinin akabinde verilmişti. Ve aynı anda Mersin'den başlayıp Güneydoğu'nun en ücra köşelerine kadar meydana dökülen bir mankurt çetesi yağmalamaya girişmişti.

15 temmuz darbe girişimini hatırlayacak olursak:
FETÖ'nün mankurt müridleri de darbe girişimini yapmaya kalkmıştı. Öncesinde de ABD'den bir heyet İncirlik hava üssünde gizli toplantılar düzenlemişti. Ve darbe gerçekleşecek olsaydı 30 bin civarında IŞİD ve PKK çeteleri Suriye'de sınırda hazır bekliyordu, hemen gireceklerdi..

Gelelim bugüne:
Orman yangınları başlamadan birkaç gün önce Diyarbakır'da bir TOPLANTI düzenleniyor.

Sizce kimler katılmış olabilir ?

Tabii ki yahudiden başkası olacak değildi.
Toplantıya rockafeller ailesi, DSÖ ve BM yetkilileri katılıyor. O günlerde BİLL GATES Bodrum'da tatil (!) yapmakla meşguldü. Birkaç gün içerisinde ege ve Akdeniz'de yangınlar başladı ve tıpkı 15 temmuzda IŞİD ve PKK'nın sınırda beklemesi gibi Avrupai bir hayat süren sanatçı mavi tık tayfası " GLOBAL HELP TURKEY " gibi paylaşımlar yapmaya başladılar. Ve altına Türkçe ve İngilizce yazdıkları açıklamalar da müthiş bir şekilde hazırlanmış, Avrupa'yı Türkiye'ye müdahaleye davet ediyorlar. Harfi harfine aynı mesajlar.

Avrupa kendi derdine derman olabilmiş mi ki sana gelsin yardım etsin? Yunanistan'da 112, İtalya'da 200 yerde ve daha toplamda 40 ülkede devam eden yangınları söndüremeyen Avrupa mı sana yardım etsin?

İktidarın halktan para istemesini eleştir, sonra kalk Avrupa'dan yardım dilen. Bu zihniyetler genelde 'kendisi olamayan'lardan müteşekkil oluyor. Kendi olamayınca herkes oluyor !

Türkiye'de uçak yok, o yüzden yardıma muhtacız diyenlere de şu bilgiyi verelim:

Kamov helikopter saatte 28 ton, CL-215 Amfibik Uçak ise saatte 8 ton su atıyor.

Fotoğraf karesine sığan 5 Kamov'un saatte attığı su 140 ton.

Yani 17 uçağın işini görüyor.

Ortalama 40 helikopter olduğunu düşünecek olursak; bu demek oluyor ki 40×17=680 uçak.

Uçak yok, Avrupa bize yardım etsin diyenler zihinsel olarak Avrupa'ya esir olmuş kişilerdir.

Hatirlarsak ABD'de Irak halkını öyle bir duruma sokmuştu ki halk artik "ey Bati! Gel bizi kurtar" Diyordu..
Genel olarak Ortadoğu politikasında Batı emperyalizminin dayatma taktikleri bu minval üzeredir.

Önce yakar, yıkar, ülkeyi kaosa sürükler sonra da " Ey Bati gel bizi kurtar" dedirtir. Irak halkı ey bati gel bizi saddamdan kurtar dedi; sonuç? Bir milyon Iraklı öldü, halen de açlık, hastalık ve sefaletle boğuşuyorlar..

Türkiye'deki kemalist, muhafazakar ve solcular da ey batı gel bizim ailemizi(!!!!) kurtar dedi, İstanbul sözleşmesi geldi ve milyonlarca erkek mağdur edildi, onbinlerce aile dağıldı. İstanbul sözleşmesi gitti ama etkileri halen devam ediyor.

Ey bati gel bize sağlık aşıla dediler, bati geldi; milyonlarca insana aşı yaptılar.. bir buçuk senedir Batı'nın emirleri doğrultusunda ülke resmen kaosa girdi. Şimdi de Ey Bati ülkemiz yanıyor gel bizi kurtar diyorlar.. yani kendi kendini idare edemeyen, kaosla gününü geçiren çıkmaza giren bir ülke portresi çiziyorlar.

Hayır!

Türkiye ne dış yardıma ne de başka bir yardıma muhtaç değildir!

Türkiye güçlüdür. #turkeystrong demeye devam edelim. #turkeydontneedhelp ve #wedontneedhelp demeye devam edelim!

Türkiye güçlüdür !

Laiklik, demokrasi, muhafazakar şakşakçılar, Kemalist sistem olmasa daha da güçlü olacağız!

The Economist dergisinin 2021 girişinde ve Nisan ayındaki kapağında orman yangınlarına işaret edecek simgeyi paylaşmasını belirtmemiz de komplo teorisi olarak değerlendirilmez sanırım.

Parçaları birleştirelim:

-Küreselciler bunu 2021'e girmeden planladılar.
- The Economist duyurdu.
-Küreselciler Türkiye'de düğmeye basmak için toplantılar düzenlediler.
- Mavi Tıklı hesaplari organize ettiler.
-Bir Sonraki adım: Türkiye'ye iklim değişikliği konularında meclisten tasarılar geçirilmesi için baskı kurmaları olacak, uzun vade için.

Gözler meclise çevrilmeli.

1000
icon
özgür düşünce 16 Ağustos 2021 10:50

siz buralarda demokrasiye ve laikliğe küfür ediyosunuz , Afgan halkının şeriattan kaçtığını tüm dünya izliyor... emin olun ne sizin zihniyetiniz , ne Taliban'ın nede batının zihniyeti temiz... o salladığınız Kemalizm bizim için tek çözüm...

0 1 Cevap Yaz
MUZAFFER GÜLÜMCAN DURMAK 3 Ağustos 2021 10:07

GAYET GÜZEL, TEBRİK EDERİM. DURMAK YOK YOLA DEVAM.

0 0 Cevap Yaz
MUZAFFER GÜLÜMCAN 3 Ağustos 2021 10:06

DURMAK YOK.YOLA DEVAM. ÇARPIŞMAYI BIRAKIRSAK IŞTE O ZAMAN KAYBEDERIZ. ÇALIŞMALARINIZI TEBRIK EDERİM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DILERIM.

0 0 Cevap Yaz
Hasan Derin 3 Ağustos 2021 07:35

Azına yüreğine sağlık kalemine sağlık Değerli Abim

0 0 Cevap Yaz
zübeyir KARATAŞ 3 Ağustos 2021 01:16

çok güzel ve akıl dolu tespitler can alıcı noktada emeğinize sağlık ama millet uykuda zillet uykusunda

0 0 Cevap Yaz
İSMET 3 Ağustos 2021 00:41

EY İNSANLIK VE İSLAM DÜŞMANI KÂFİRLER BİRAZ DAHA SABREDİN ÇOK YAKINDA GEBERECEKSİNİZ. ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM. DURMAK YOK YOLA DEVAM HAYDİ BİSMİLLAH.

0 0 Cevap Yaz
İSMET 3 Ağustos 2021 00:41

EY İNSANLIK VE İSLAM DÜŞMANI KÂFİRLER BİRAZ DAHA SABREDİN ÇOK YAKINDA GEBERECEKSİNİZ. ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM. DURMAK YOK YOLA DEVAM HAYDİ BİSMİLLAH.

0 0 Cevap Yaz
Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL