Markalı Ankastere Set Ürünleri AnkastreMarketi.com'da!

GÜNDEM 23 Eylül 2015 15:57
Videoyu Aç Markalı Ankastere Set Ürünleri AnkastreMarketi.com'da!

Dünya'nın en seçkin ankastre markalarının ankastre set ürünleri AnkastreMarketi.com'da sizi bekliyor!

Kalitesi İle Fark Atan Marka

Teka, 1924 yılında Almanya’da kurulmuş olan Avrupalı bir sanayi grubudur. Markanın 3 kıtadan tam 25 fabrikası bulunmaktadır. Ayrıca 110’u aşkın ülkede ürün satışı yapmaktadır. Dolayısı ile marka kalitesini 3 kıtada ispatlamış olmaktadır. Marka Avrupa, Asya ve Amerika’daki merkezleri sayesinde hatırı sayılır bir lojistik dağılıma sahiptir.

Teka yılların tecrübesini de arkasına alarak hızla ilerlemektedir. Yıllar yılı kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiş bir markadır. Marka mutfak araç gereçleri, vitrifiye, banyo, endüstriyel kap üretimleri ile boy göstermektedir. Ek olarak da lavabo, davlumbaz, ocak, fırın üretimleri ile de kendini kanıtlamıştır. Markanın her bir ürünü birbirinden kaliteli olup size son derece konforlu bir yaşam sunmaktadır. Marka yıllardır Araştırma ve Geliştirme alanında büyük yatırımlar yapmıştır. Bu şekilde de müşterilerinin ihtiyaçlarının da ötesinde ürünler üretmiştir. Örnek olarak iHood davlumbaz, Apple ürünleri, Hydroclean fırınlar verilebilir. Marka eşsiz tasarımlara sahip olan banyo ve duş ürünleri ile dikkat çekmektedir. Ankastre fırın, ocak, davlumbaz gibi mutfak gereçleri de hem şık bir görünüm sergilemekte hem de üstün kalite özelliklerini üzerinde bulundurmaktadırlar. Markanın birbirinden güzel ürünlere sahip olan eviye serisine de Ankastremarketi.com adresinden mutlaka göz atmalısınız. Tüm ürünler oldukça zarif görünüme sahip oldukları için evinize bu ürünleri çok yakıştıracaksınızdır. Eviyelerde 75 yıl garanti sunması ile de marka kendine olan özgüvenini ispatlamaktadır. Yani marka size maksimum garanti sunmaktadır. Bu durum bir açıdan da markayı lider eviye üreticisi yapmaktadır. Markanın sahip olduğu tecrübeler pazarda rakiplerinden bir adım önde durmasına yardımcı olmaktadır.

Uygun garanti şartları ile Teka müşterilerine güçlü bir güven sağlamaktadır. Sizin de markanın ürünlerine dikkatli bir şekilde incelemenizi tavsiye eder ve tercihinizi bu ürünlerden yana kullanmanızı öneririz.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


MD DİJİTAL