Metin Uca'dan Taliban'a çirkin hakaret!

GÜNDEM 17 Ekim 2021 19:24
Videoyu Aç Metin Uca'dan Taliban'a çirkin hakaret!

Daha önce yağmur duasına çıkılmasına tepki gösteren sunucu Metin Uca, Türkiye'ye resmi temaslarda bulunmak üzere gelen Afganistan İslam Emirliği yöneticilerine hakaret etti.

Her fırsatta İslam'a ve Müslümanlara hakaret eden sunucu Metin Uca bu kez de resmi davet üzerine Türkiye'ye gelen Afganistan İslam Emirliği yöneticilerine yerel kıyafetleri üzerinden hakaret etti. 

Afganistan İslam Emirliği yöneticilerinin fotoğrafını paylaşan Uca; ''Ortaokul yıllarımızda biyoloji dersinde “terliksi hayvan” ı neden detaylı anlattıklarını şimdi daha iyi anlıyorum'' dedi. Uca'nın bu sözleri tepki topladı. 
1000
icon
Eyman 18 Ekim 2021 12:58

Firavun'un şımarık çocukları, kilot ve bikinileriyle eşeklerin kuyruğu kadar bile adabı ve utanması olmayan, kafası uçkurunda, islam denince kırmızı bez gören öküzler gibi saldırgan, ama bir o kadarda köpek gibi havlayan tipler. Bunlardan biri de bu metin uca denilen namussuz. Tu suratına kafirin, tu suratına alçağın TUU!

0 1 Cevap Yaz
Harun 17 Ekim 2021 19:36

Salamun aleyküm kardeşlerim nasıl kin nefretlerini kusuyoralar. Zalimler Kefirler ancak bunu yaparlar. İsteklerini yapsınlar.Allah nurunu söndüremezler. Selam olsun Hindi kus daglarındaki mücehitlere. Allah yardimciları olsun. Yeryüzünü İslam kaplayacak bir gün Allah izliyle. Mücedele dua teveküll Zafer iman edenlerin olacak. Zalimler ise malup olacak. Böyle zavallı insalar konusuyor cünkü bunlar köpek ve hayvandandaha aşaği insanlar. Selam dua ile Allah emalet olun.

0 2 Cevap Yaz


Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL