Milli ve Manevi Değerlerimize Küfredenler Hakkında ceza verilecek mi?

GÜNDEM 10 Eylül 2021 16:18
Videoyu Aç Milli ve Manevi Değerlerimize Küfredenler Hakkında ceza verilecek mi?

Edremitte Türkün namusuna küfredildi. Asaletin ve haysiyetin sembolü çarşaf-ı şerife zincir vurularak müslümanın şeref ve haysiyetine hakaret edildi.

Maraş'ta sütçü imamın, Antep'te şahin beyin ve anadolunun tümünde yiğit anadolu insanının şeref ve haysiyetinin mukaddes sembolü olan çarşaf-ı şerif'e Edremitte hayasızca ve alçakça saldırı bulunuldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı ve kaymakamın görevden alındığı bildirildi..

Balıkesir'in Edremit ilçesinde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından düzenlenen Edremit'in düşman işgalinden kurtuluş töreninde büyük bir skandala imza atıldı. 

Dernek tarafından siyah çarşaf örtülü bir genç kız zincire vuruldu. Sonrasında üstündeki çarşafı atan ve beyaz bir kıyafetle Türk bayrağı açan genç kızın özgürlüğü simgelediği iddia edildi. Olay anında kutlama alanında bulunan AK Parti Edremit Belediyesi Meclis Üyesi Murat Tuna yaşanan olaya sert tepki gösterirken “Türk kadınını zincire vuracak daha anasından doğmadı” ifadelerini kullanırken, konuya ilişkin suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey ise konuya ilişkin A Haber'e yaptığı açıklamada yaşanan olayın zihinlerdeki engellerin hala kalkmadığını gösterdiğini ifade etti. Diğer yandan CHP'li Edremit Belediye Başkanı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin bu gösterisine destek verdi. Balıkesir Valiliği skandal gösteri ile ilgili soruşturma başlattı. Edremit Kaymakamı İçişleri Bakanlığınca merkeze çekildi..
 

Edremit Kaymakamı İçişleri Bakanlığınca merkeze çekildi.

Edremit'in düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından siyah çarşaf örtülü bir genç kız zincire vuruldu.


 

,

SORUŞTURMA BAŞLATILDI! KAYMAKAM MERKEZE ÇEKİLDİ
Balıkesir Valiliği Edremit'te Türk kadınının zincire vurulduğu skandal gösteri ile ilgili soruşturma başlattı

BU HALKA HAKARET EDEMEZSİNİZ!

Büro Memur-Sen Balıkesir Şube Başkan Yardımcısı Muhammet Seyfettin Çiftci'de yaşanan skandala sessiz kalmayarak açıklamada bulundu. İşte o açıklamanın detayları...

Edremit' in Düşman İşgalinden kurtuluşu torenlerin de, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği adına düzenlenen Halk Oyunları gösterisinde, ÇARŞAF giydirilmiş bir bayanın ZİNCİRLERE vurulması ile başlayan gösteri, oyunun sonunda ÇARŞAF içerisinden çıkan açık bir Bayana dönüşerek neyi amaçlamaktadır! Bunun Edremit in düşman işgalinden kurtuluşu ile ne alakası vardır !

Cumhuriyetimizin Kurucusu Atatürk' un manevi değerini kendine siper ederek, bu halka hakaret edemezsiniz!

Kurtuluş törenin de bile insanların inancı ile alay edecek kadar ileri giden bu zihniyete, kamu yetkilileri nasıl müsade etmektedir!

Bu gösteriler hiç mi incelemeden geçmedi !

Nereden tutsan elde kalacak bu olayla ilgili umarım inceleme başlatılır ve vicdanlar binebze olsun soğutulur...

Bu olayın sonuna kadar takipçisi olacağız!

"HALA MİLLETLE BARIŞAMADILAR"

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey ise A Haber'e özel yaptığı açıklamalarda temsili bir tiyatro ile zihinlerdeki engellerin hala kalkmadığını gösterdiğini ifade etti. Bu tiyatroyu yapanların hala milletle barışamadığını belirtirken, bu konuyu milletin büyük bölümünün kınadığını sözlerine ekledi.

.
Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon
Eyman 10 Eylül 2021 23:16

Müslümanlar Türkiye'nin dört bir tarafında gösteri düzenlemeli ve bu alçakları telin etmeli!

0 0 Cevap Yaz
Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL