MUSTAFA İSLAMOĞLU ŞİMDİ DE İSTANBUL SÖZLEŞMESİNE ARKA ÇIKTI

ANALİZ 28 Temmuz 2020 08:36
Videoyu Aç MUSTAFA İSLAMOĞLU ŞİMDİ DE İSTANBUL SÖZLEŞMESİNE ARKA ÇIKTI

Kamuoyunda polemikleri ile gündeme gelen Mustafa İslamoğlu, sosyal medya paylaşımında İstanbul Sözleşmesine arka çıktı.

islam Medya Haber Merkezi-   Akabe Vakfı, Hilal Tv ve Kur'ani Hayat Dergisi kurucusu ve aynı zamanda onlarca islami kitaba ve hatta bir de meal-tefsire imza atması nedeni ile islamcı bir yazar olarak zannedilen Mustafa İslamoğlu, polemiker galerisine bir yenisini daha ekleyerek aile kavramını yerle bir eden İstanbul sözleşmesine destek verdi.

İslamoğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ifsat sözleşmesine karşı olan çevrelere yönelik edep dışı hakaretlerde bulundu ve iftira attı. Sözleşmeye karşı çıkan kişi ve kuruluşları kölelik savunucusu ve kadın düşmanı olarak lanse eden islamoğlu, hızını alamayarak bütün muhalifleri kadın katili ilan etti.

işte o paylaşım:Mustafa İslamoğlu daha önce de pek çok polemik içerikli skanldal sayılabilecek paylaşımlara imza atmıştı ve dahası ilk kez aleni olarak böylesine ağır iftira ve hakaretlere başvruyor değil. Mustafa İslamoğlu FETÖ elebaşısı hakkında övgüler dizdiği videosunda da müslümanları küçümseyici bir üslupla "siz fethullah gülen'in ayakkabısını bile yapamazsınız" şeklinde hezeyanlar sergilemişti. Bir konuşmasında Muhammed Abduh'u eleştirenler  için "onun tuvalet bezi olamazlar." diye hakaret eden islamoğlu kendisine yönelik eleştiri getirenlere ise en hafif cümlesi "foseptik çukuru" tarzında. Edep ve Haya kavramları ile tanışmamış olduğu aşikar olan ve onlarca sapkın fikirlerine rağmen hala bir kısım insanların bu kişinin peşine takılması garip bir durum olarak karşılanıyor.

Öte yanan Hz. Adem'e baba arayışında olan İslamoğlu'nun pervasız açıklamalarına müsteşriklerin dahi cesaret edemediği biliniyor.


 
Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL