Mustafa İslamoğlu ve Cübbeli Ahmet aynı noktada buluştu..

GÜNDEM 31 Ağustos 2021 23:01
Videoyu Aç Mustafa İslamoğlu ve Cübbeli Ahmet aynı noktada buluştu..

Polemikleri ve kavgaları ile zaman zaman toplumu kamplara bölen açıklamalara imza atan ve bizim kendilerini karşıt fikir mensubu sandığımız intihalci yazar Mustafa islamoğlu ve sözde Ehli Sünnet hocası cüppeli Ahmet yayınladıkları mesajlarla aslında kemalist olduklarını deklare ettiler.

İSLAM MEDYA | HABER MERKEZİ-  Aslında yoruma hiç gerek olmayan bir haber. Bir tarafta yüzde yüz insan ürünü beşeri yasalara ses çıkarmadığı halde, "uydurulmuş din" söylemi ile ehli sünnetin değerlerine küfreden bir adam. Diğer tarafta ameli ve itikadi bidatlerini ehli sünnet diye pazarlayan bir sözde alim.  Yıllardır bu iki zatın kavgalarına didişmelerine hep şahid olmuşuzdur. Her ikisinin de haksız, her ikisinin de haklı olduğu söylemler de oldu elbette.. Lakin bu iki zat an itibarı ile fikirsel evrim süreçlerinde öyle bir noktaya geldiler ki artık kendi müntesipleri blle "neler oluyor?" demeye başladı.

Mustafa İslamoğlu ve Cübbeli Ahmet efendi 30 Ağustos münasebeti ile yayınladıkları twitler ile ortak bir ideolojiye mensup olduklarını deklare etmiş oldular.

işte o twitler:
Kaynak : islam medya
1000
icon
Eyman 1 Eylül 2021 10:41

Onlar "Allah ne der" diye bakmazlar; 'laikçiler ne der diye bakarlar!

0 1 Cevap Yaz
Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL