Şahımerdan Sarı Hoca için bir hafta boyunca Twitter'de buluşuyoruz

ÖZEL HABER 27 Kasım 2017 10:18
Videoyu Aç Şahımerdan Sarı Hoca için bir hafta boyunca Twitter'de buluşuyoruz

Şahımerdan Sarı Hoca'nın mağduriyetinin giderilip özgürlüğüne kavuşması için bir hafta boyunca Twitter'de aynı saatte buluşuyoruz.

Türkiye'nin önemli İlim adamlarından Şahımerdan Sarı Hoca'nın mağduriyetinin giderilmesi, özgürlüğüne kavuşması adına 23.11.2017 tarihinde Perşembe akşamı Twitter ortamında bir gündem çalışması oluşturulmuş #1096GündürZindanda etiketiyle bir çalışma yapılmış ve bu calışma siz değerli İslami Medya kuruluşları, İslami STK'lar, Vicdan sahipleri ve Müslümanların destek ve yardımlarıyla Türkiye sıralamasında yaklaşık 2 saat gibi bir zaman gündemde kalmış ve başarılı şekilde sonlanmıştır. Bu calışmaya destek veren herkese teşekkür ederiz.Bu çalışmanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi başlangıç olarak bizlere umut verici sayılsada yeterli olmadığı aşikardır. Şahımerdan Sarı Hoca'nın mağduriyetinin giderilmesi ve özgürlüğüne kavuşması adına hepinizi bir kez daha bir hafta boyunca Twitter'e davet ediyoruz.

Önümüzdeki Pazartesi günü (27.11.2017) başlayacak olan çalışmayı bir hafta boyunca aynı saatte (18:30) her akşam farklı bir etiket veyahut aynı etiketle hergün gündeme taşımaya çalışacağız. 

Çalışma'da yer alan Etikete engelleme gelmesi olasığına karşı tüm katılımcıların @ISLAHHABERNET @hikmetsever77 Twitter hesaplarından yapılan yönlendirmelere dikkat etmesini rica ederiz. Olası bir engelleme yaşandığı takdirde hemen etiket'te değişikliğe gidilecektir.

27.01.2017 Pazartesi akşamı Saat 18:30'da başlayacak çalışma 
#1100GündürZindanda Etiketi ile başlıyacaktır.

Çalışma ile alakalı görseller Facebook ve Twitter sayfalarında paylaşılmış ve paylaşılmaya devam edecektir. 

 “Gayret bizden, Muvaffakiyet Allah'tandır

Saygı ve Sevgilerimle...


ISLAHHABER / Hikmet SEVER
Twitter; 
@hikmetsever77
Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...