Şam Şeytanı, Bayram'da 'Dullar şehrini' ziyaret etti

ÖZEL HABER 18 Haziran 2018 11:40
Videoyu Aç Şam Şeytanı, Bayram'da 'Dullar şehrini' ziyaret etti

Suç örgütü lideri, Şam şeytanı olarak tanınan Beşer Esed, Muhaliflerle savaşta ağır kayıplar veren ve erkek nüfusu neredeyse yok olan Tartus'a geldi.

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ 

Suriye'de Beşer Esed ağır bombardıman ile kaybettiği bölgelerin bir kısmını geri almayı başarırken, kendi kontrol altında tuttuğu bölgelerde bile neredeyse normal halk'ın yok olduğu zorla yada kandırılarak götürüldüğü savaşta, Muhaliflere karşı öldüğü belirlendi.

Suriye'de küfür ile hakk'ın mücadelesinde şiddetli savaşlara ev sahipliği yapan Suriye'de ''dullar şehri'' olarak bilinen Tartusda da durum bundan farksız. Şehirdeki erkek nüfusun Suç lideri  Beşer Esed cephelerinde ölerek tükendiği kadınların dul olarak kaldığı şehir Suriye ve ortadoğuda 'Dullar şehri' olarak biliniyor.Geçtiğimiz günlerde çok az sayıda kalan erkek nüfusa destek olmak amacıyla suç örgütü lideri Beşer Esed, bayram namazını kılmak üzere Tartus'a geldi. Gözlemcilere göre Beşer Esed'in ''Dullar şehrine'' gelmesinin sebebi bölgede az sayıda kalan milislere destek vermek, şehirde kızgınlık dalgalarının gelmesini teskin etmek olduğu belirtildi.

Tartus şehrinde Hatice camii'nde az sayıdaki halkla bayram namazına katılan Beşer Esed'in ziyaret zamanında manidar olduğu belirtildi. Zamanlama ABD baskısıyla İran'lı milislerin Suriye'den çekilmeye zorlandığı milislerin gidişiyle bölgedeki doğan boşluğu kapatmak üzere bölgedeki sivil halk'tan orduya katılmaya teşvik olarak algılandı.
Kaynak : ISLAHHABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Ahmed Yasin
MALCOM X