Hakkımızda

İslam Medya Yayın Hayatına Başladı.

O(c.c)’ nun adıyla, onun için.

Allah’ın selamı, kutlu insan olan Muhammed (s.a.v) Ehlibeyt’ine, Sahabesine ve tüm iman Erlerine olsun.

Medyada büyük ve önemli bir boşluk olarak gördüğümüz haberin, onursuzluğu ve kalitesizliğini gidermek, birbirinin aynısı olan ve birbirinden kopyala yapıştır şeklinde yapılan haberlerin sitelerinin değil, bizzat gerçek olan ve bu gerçekle paylaşımcı ruhla oluşturduğumuz bu çalışma siz Müslümanlar için bir bilgi kaynağı oluşturmak gayesindeyiz.

“Haber var ıslah eder, haber var ifsad eder” sloganıyla yayın hayatına başlayan Islah Haber, haberin gerçekliğine dair en doğru ve en keskin bilgiyle beraber, haber üzerine analiz ve tahlil ile sizlere yepyeni bir haber konsept sunacağına teminat vermektedir.

İslam Medya: gerek yurt içinde ve gerek dünya içinde, özellikle orta doğu üzerinde oynanan siyasi oyun ve politik çıkarları, habercilik kurallarına göre ve bilinçli bir şekilde sizlere ulaştırmak ile yükümlü olduğunu bilincinde olacaktır.

İslam Medya: Kopyala yapıştır mantığından ayrılarak yepyeni bir haber sistemi oluşturmak için yayın hayatına başlamıştır. Haberi, tahlil ve analiz edilmiş olarak sunmak ve yayınlanan haberde sadece gerçeklerin var olduğu bilinecektir.

İslam Medya: Kuran ve sünnet bilinci ile Tevhid çizgisi üzerinde devam etmeyi, siz okuyucularına taahhüt etmektedir.

İslam Medya: İslami sorumluluğunu bilen ve bu sorumlulukla üzerine düşen görevi layıkıyla devam ettireceğini taahhüt etmektedir.

İslam Medya: Haberi karanlıktan aydınlığa çıkarma konusunda, elinde bulunan tüm imkânları kullanmayı siz okuyucularına teminat vermektedir.

İslam Medya:  Baskıcı ve zorba medya anlayışını benimsemediği gibi, her zaman yapıcı ve iyileştirici haber vermeyi sizlere taahhüt eder.

İslam Medya: Bir boşluğu doldurmak üzere yayın hayatına başlayan Islam Medya, yayın ilkesini sadece Allah Rızası üzerine kurmuş ve bu rıza dışındaki tüm işlemleri ret etmeyi kendine şiar kılmıştır.

Başlamış olduğumuz bu çalışmada gerçekler sadece ve sadece Allah(c.c)’a, yanlışlıklar ise biz acizlere aittir.

İslam Medya: Yayın ilkesini, İslami çizgi üzerinde devam ederek, karanlıkta kalmış, konuşulmaya cesaret edilmeyeni cesaretle sizlere ulaştırmayı hedef edinmiş, gerçekleri siz okuyucularına ulaştırmak için kurulmuştur.

İslam Medya olarak çıkmış olduğumuz bu çalışmada sizlerin bizleri yalnız bırakmayacağını temenni ederiz.

Saygı ve selamlarımızla..


 


MD DİJİTAL