Sema Maraşlı İstanbul Sözleşmesine Karşı Açıklamalarından Dolayı Savcılığa İfade Verdi

ÖZEL HABER 24 Aralık 2020 11:16
Videoyu Aç Sema Maraşlı İstanbul Sözleşmesine Karşı Açıklamalarından Dolayı Savcılığa İfade Verdi

Sema Maraşlı toplumu ve aileyi ifsat eden İstanbul Sözleşmesine karşı yaptığı mücadeleden dolayı dün savcılığa çağrılarak ifade verdi.

Bir şikayet üzerine savcılığa çağrıldığını ifade eden Sema Maraşlı, şikayet eden şahsı kendisine bildirmediklerini ifade etti. 

Sema Maraşlı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ;

"Birisi şikayet etmiş, ismini vermediler. Savcı şikayeti haklı bulup ifademin almasını istemiş Emniyet ifadeyi aldı. Verdiğim cevap Savcıya gidecek Savcı gerek görürse kamu davası açacak. Umarım dava açar, merakla bekliyorum." dedi.

Cumhuriyet savcısının açıklamasına göre şikayete konu olan iki twitter mesajı var. Bu mesaja yapılan yorumlarla ilgili ifadesi alınan Sema Maraşlı diğer şikayet konusunun ise bizzat kendi attığı twit olduğunu ifade etti. 

Diğer mesaj ile ilgili olarak Sema Maraşlı şunları söyledi.

"Suç unsuru olan ikinci tweet bu Suçlusu benim! "Kim İstanbul Sözleşmesi ve 6284 e sahip çıkıyorsa tez zamanda bunun da imtihan olsun"demişim Beddu etmişim Kim üstüne aldıysa? Sanki millet beddua etmese zulümlerin Allah'a hesabını vermeyecekler." 

Kaynak : İslamMedya
1000
icon
YANINDAYIZ,"SEMA HANIM" 24 Aralık 2020 15:05

Sema Hanım yanındayız.Münafıklara ve "SUNİ" (Yani SUNNİ Değil,SENTETİK,) müslüman görünümlü kişiler mutlaka hezimete uğrayacaklar.Tehir olsada "İhmal" olmaz....

0 0 Cevap Yaz
Paragraf Soru Bankası
Askıda Meal

MD DİJİTAL