Suriye Tank Mezarlığına Döndü! 1-2-3-4

ÖZEL HABER 12 Ocak 2018 17:01
Videoyu Aç Suriye Tank Mezarlığına Döndü! 1-2-3-4

Suriye'de Muhalifler Rejim birliklerini Hama ve İdlib'te bozguna uğrattı. Şiddetli çatışmaların arasından çekilen 4 ayrı grubun 4 ayrı videosu.

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Suriye'nin Hama ve İdlib bölgesine onbinlerce milis ve Rus hava desteğini yanına alarak saldıran İran güdümlü Esed Rejimi adeta bölgede hüsrana uğradı.

Muhaliflerin tek bir komuta merkezinden yönetilerek başlattığı karşı taarruz saldırısında bölgede çok şiddetli çatışmalar yaşanıyor. Muhalif grupların tamamının destek verdiği operasyonlarda alçak irtifa hava savunma silahları bile getirildi.

Yüzlerce tank'ı bölgeye getiren Esed Rejimi, Muhaliflerin yoğun karşı saldırısı karşısında Şok'a girdi. Beşşar Esed'in amcasının oğlu Süleyman Hilal Esed, sosyal medya hesabından yaşadığı şoku: "Durum normal değil ya da Rus ve Suriye pilotları isyancılarla işbirliği yapıyor. Bizden 300 onlardan bir kişi gidiyor, belki de hiç." ifadeleri ile anlattı. 

Suriye'nin Hama ve İdlib şehirlerinde şiddetli çatışmalar dolayısıyla operasyon görüntüleri aralıklı olarak geliyor. Son gelen görüntülerde 3 tankın ve 1 mevzinin, Muhalif savaşçılar tarafından vuruluş görüntüleri derlendi. 

Videoları ISLAHHABER olarak tek parça haline getirip derledik, Suriye'deki tank mezarlığı kameralara böyle yansıdı.
Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...