Twitter'de Bugün #1096GündürZindanda Etiketiyle 18.30'da buluşuyoruz

ÖZEL HABER 23 Kasım 2017 16:10
Videoyu Aç Twitter'de Bugün #1096GündürZindanda Etiketiyle 18.30'da buluşuyoruz

Evet hüzünleri ya da sevinçleri biz beraber yaşıyoruz. Bugünde Türkiye'nin Değerli Alimlerinden Şahımerdan Sarı Hoca için sizi Twitter'e davet ediyoruz. Mağduriyetini artık sağır sultanın bile duyduğu bu değerli şahsiyete hepimizin sahip çıkmasını bekliyoruz.

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Bazen bir haberle birlikte seviniyoruz, bazen bir haberle birlikte üzülüyoruz,  bazen biz haberi yazıyoruz, bazen haber bize kendini yazdırıyor, bazen kelimelerin bile tarif edemediği bir acıyı haber verirken gözyaşlarına boğuluyoruz, bazen sevinçten klavye de ne yazacağımızı şaşırıyoruz.

Evet hüzünleri ya da sevinçleri biz beraber yaşıyoruz. Bugünde Türkiye'nin Değerli Alimlerinden Şahımerdan Sarı Hoca için sizi Twitter'e davet ediyoruz. Mağduriyetini artık sağır sultanın bile duyduğu bu değerli şahsiyete hepimizin sahip çıkmasını bekliyoruz.

Toplumun bir kesimi gelsin desteklesin demiyoruz, toplumun tamamını bekliyoruz. Nasıl biz bir haber sitesi olarak destekliyorsak sizlerinde desteklemenizi bekliyoruz.

VEE... BUGÜN SAAT: 18:30'DA 
#1096GündürZindanda ETİKETİYLE ZULÜM GÖREN BİR ALİM'E SAHİP ÇIKMAK İÇİN SİZİ TWİTTERE BEKLİYORUZ.

Etikete engelleme geldiğinden dolayı 
#1096GündürZindanda etiketiyle çalışma devam etmektedir.

 

Hz Ali der ki; "bir zulme engel olamıyorsanız en azından onu herkese duyurun."

“İlmi ile âmil olan âlimler, müslümanlara analarından babalarından daha şefkatli, daha merhametlidirler. Çünkü onlar, insanın âhiretini kurtarıp, Cehennem’e girmemelerini temin ederler. Ana-baba ise, insanı ancak dünyâ ateşinden ve felâketinden koruyabilir.” 
(Yahyâ bin Muâz bin Câfer Râzî rh.a )

SİZİ SİZDEN ÇOK DÜŞÜNENLERE SİZLERDE BİRAZ YARDIMCI OLUN
 

(Çalışma için kullanılabilecek görseller aşağıdaki fotogaleri'dedir.)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...