ÜMMETIN YİĞİT SESİ ERDOĞAN AKIN: BİR HİLAL UĞRUNA.. 15 TEMMUZ'DA..

GÜNDEM 13 Temmuz 2020 13:33
Videoyu Aç ÜMMETIN YİĞİT SESİ ERDOĞAN AKIN: BİR HİLAL UĞRUNA.. 15 TEMMUZ'DA..

Seslendirdiği mesaj yüklü ezgileri ile islam gençliğinin duygularına tercüman olan Edoğan Akın'ın yeni bir albüm çalışması içinde olduğunu öğrendik.. Erdoğan Akın yeni albüm çalışmalarının ilk sinyalini 15 Temmuz için hazırladığı klip çalışması ile verdi.

İSLAM MEDYA I HABER MERKEZİ-

Sanatçı Erdoğan Akın'dan Yeni Albüm Müjdesi..


Yılardır islam gençliğiinin duygularına tercüman olan Yiğit Sanatçı Erdoğan Akın sitemize önemli açıklamalrda bulundu.. Sanatçı Erdoğan Akin sitemize özel yaptığı açıklamada; Uzun zamandır ara verdiği sanat yaşamına dostlarının ısrarı ile yeniden dönme kararı aldığını ve ilk iş olarak da hazırladıkları klibi 15 Temmuz darbe girişiminde hayatlarını feda eden yiğitlere armağan ettiğini söyledi. Erdoğan Akın açıklamasında "Şair Musa SERİN in yüreğinden kaleme dökülen vatan kokan sözcükleri şahsımın özgün melodik anlayışıyla  harika bir esere dönüştü. Nasip eden Mevlâmıza ne kadar şükür etsek azdir. Bu vesile 15 Temmuz şehitlerini hayirla yad ediyor kederli ailelerine sabır niyaz ediyorum. Eserimiz 15 temmuz şehid ailelerine ithaf edilmiştir."  Dedi.

30. SANAT YILINDA 9. ALBÜM / 9 ESER

Akın ayrıca yeni 30. sanat yılında 9.eserin yeralacağı 9. albüm ile sevenleri ile buluşacak olmanın heyecanını yaşadığını ifade etti. Öte yandan albüm çıkar çıkmaz ilk röportajı İslam Medya ile yapacağı sözünü de aldığımız Sevgili Erdoğan Akın'ı yeni albümü nedeni ile tebrik ediyor  Sanat Yaşamında başarılar diliyoruz.
Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon
Yaradanakul 16 Temmuz 2020 12:14

Bu sanatçılar ve icra ettikleri bizim değerleridir sahip cikalim

0 2 Cevap Yaz
Veli Türkmenoğlu 16 Temmuz 2020 05:36

Rabbim sesini kalemini sanatını bereketkendirsin

0 2 Cevap Yaz

MD DİJİTAL