Vahşi Batıda Müslüman Kadına Dayak ve Taciz

GÜNDEM 23 Mayıs 2016 22:45
Videoyu Aç Vahşi Batıda Müslüman Kadına Dayak ve Taciz

Kilise'de yaşanan taciz olaylarından sonra yüzlerce polisin tecavüz ve taciz suçlarından görevden kovulduğunu açıklamıştık. Vahşi batıda taciz o kadar yaygın ki son örnekte Müslüman bir kadına sokak ortasında dayak ve taciz durumun ciddiyetini ortaya seriyor.

20 mayıs Cuma günü 25 yaşındaki Fas asıllı Müslüman bir bayan Amsterdam’ın göbeğinde bulunan bir alışveriş merkezinde, bir grup Hollandalı tarafından önce dövüldükten sonra cinsel tacize uğradı.

AmiraYoussefi adlı Müslüman bayan yaşadıklarını MisdaadNederland adlı gazeteyle paylaştı:

"Aliveriş merkezine doğru gidiyordum. Bu esnada bir grup Hollandalı bana ters ters bakmaya başladı ve ardından küfürler ve hakaretler etmeye başladılar: 'pis fahişe, çıkar o iğrenç örtünü' dediler. Korkumdan hızlanmaya başladım ancak bana hakaret edenlerden biri gelip bana vurunca düştüm. Yere düşünce beni tekmelemeye başladılar."

Görgü tanıklarının verdiği ifadeye göre Amira yerde tekmelenirken kendisine "Pis Müslüman bu masaörtüsünü çirkin olduğun için mi takıyorsun, yoksa Allah’tan utandığın için mi?"dediklerini aktardı.

Amira’ya tüküyorlardı ve sürekli vuruyorlardı. Daha sonra oradan geçen bir vatandaş Amira’yı korumaya aldı ve Amira hastaneye kaldırıldı. Polis bu işi ciddiye aldığını ifade etti ancak şüpheliler hala bulunamadı.

Kaynak : sutun haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...