Yazarımız Harun Ceylan'ın "Kültürel İşgal Girişimi İstanbul Sözleşmesi" Çıktı

KİTAP 7 Ekim 2020 13:32
Videoyu Aç Yazarımız Harun Ceylan'ın "Kültürel İşgal Girişimi İstanbul Sözleşmesi" Çıktı

Yazarımız Harun Ceylan'ın "Kültürel İşgal Girişimi İstanbul Sözleşmesi" Kudema Yayınevi'nden çıktı. Seçkin kitabevlerinden ve online satış sitelerinden temin edebilirsiniz.

Bazı Konu Başlıkları:

-İstanbul Sözleşmesi'nin Feministler ve LGBT'lilerle ilişkisi nedir?

-İstanbul Sözleşmesi'nin aileyi imha etmeyi amaçladığını biliyor musunuz?

-Eşcinsel (LGBTİQ+)Birliktelikleri meşrulaştırma boyutu ve eşcinselliği (LGBTİQ+) yaygınlaştırma boyutundan haberdar mısınız?

-İstanbul Sözleşmesi yaşatır mı, yaşatırsa kimi yaşatır?

-İstanbul Sözleşmesi hangi aklın ürünü?

-İstanbul Sözleşmesine karşı çıkanlar neden karşı? Savunanlar neden savunuyor?

- İstanbul Sözleşmesi hangi aklın ürünü ve hangi amaçla tüm ülkelere dayatılıyor, arka planında neler var?

- İstanbul Sözleşmesi'nin gerçek amacı nedir?

-Toplumsal cinsiyet eşitliğinin (İdeolojisi) zihinsel parametreleri nedir?

- İstanbul Sözleşmesi'ne karşı olan Katolik ve Ortodoks Hristiyanlar neden karşı?

- İstanbul Sözleşmesi'ne karşı olan Müslümanlar neden karşı?

- İstanbul Sözleşmesinin arka planı olan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği'ni 40 senedir uygulayadığı için bize örnek gösterilen Avrupa ülkelerinin ailevî, ahlâkî ve toplumsal durumu nasıldır?

Kitabın içeriğinden:

"Milliyetçilik akımının etkisiyle Ulus devletlerin ortaya çıkması sonrasında bu devletler kan emici Siyonist emperyalistler için bir numaralı yem haline gelmişti: Böl, parçala ve yut taktiği. Fakat Özellikle 2. Dünya savaşından sonra sıcak savaş sürecinden soğuk savaş dönemine geçmiş bulunduk. İkinci dünya savaşına kadar sıcak savaş, ondan sonraki bugüne kadar gelinen süreçte ise daha çok soğuk savaşları müşahede ettik. Fakat bugün adına psikolojik savaş da diyebileceğimiz bu yöntem, sıcak savaştan daha etkili ve kalıcı olanıydı. (...)

Parça parça bilgi bizi  her şeyden biraz bil ama bir şeyi tam anlamıyla bilme pozisyonuna sürükledi maatteessüf. Dolayısıyla bu mevzu üzerine birkaç kelâm etmeyi üzerimize vazife gördük. (...)

Fakat bu projelerden öyleleri var ki, toplumun temel taşı olan aileye ve aile mefhumunun temeline dinamit yerleştirme mesabesindedir. Bu anlamda İstanbul sözleşmesi, Cedaw, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, 6284 ve tüm bu projelerden doğan mağduriyetler ve mağduriyetlerden de öte bizim tüm kutsal değerlerimize yapılan saldırı mesabesinde olan ve bunlardan da asıl maksadın ne olduğunu irdelemeye ve büyük resmi ortaya koymaya gayret edeceğiz."

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN TIKLAYINIZ
Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL