YUSUFLARIN ÜLKESİNDE KATLİAM VAR

MISIR 10 Ekim 2020 12:32
Videoyu Aç YUSUFLARIN ÜLKESİNDE KATLİAM VAR

Mısır'ın darbeci generali Sisi, ihvan-ı Müslimin'e mensup müslümanları sözde mahkemeleri ile yargılayıp beşer onar idam ediyor. Dünya sessiz, Müslümanlar sessiz..

İSLAM MEDYA I HABER MERKEZİ-  Mısır'ın tarihinde kara bir leke olarak anılacak olan 3 Temmuz 2013'de gerçekleştirdiği kanlı darbe ile yönetimi ele geçiren M.Abdulfettah Sisi katliamlarına hukuk mekanizmasını da alet ederek devam ediyor.

Mısır'ın meşru Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'yi uyduruk mahkemelerde süründüren ve zindanda şehid olmasına sebep olan Zalim ve gasıp Sisi yönetimi yönetime geldiği günden beri kan akıtmaya devam ediyor. Cinayetlerini hukuk maskesi ile perdeleyen darbeci yönetim neredeyse hergün ona yakın genç ve kadını idam ederek katlediyor.

Dünya'nın süper keferelerinin merhamet etmesini beklemek imanımızla elbette çelişmekte. Ancak müslümanların duyarsızlığı, sessizliği zalimin ve kafirin cesaretini arttırmakta ve katliamların devam etmesine sebep olmaktadır.

idam edilen gençlerin tebessüm eden mübarek vecheleri aslında zalimin suratına tokat olarak inerken mü'minlerin kalplerini ferahlatmakta ve  o ki Mısır'ın kana doymayan zalim ve katil dikdatörü Sisi'ni karanlık gölgesinin dağılacağına bir işaret olduğu yorumları yapılıyor. Karanlık Sisi yönetimi elbette sona erecek ve sonuçta ortaya çıkacak olan şey kimin nerede durduğu olacaktır. 

İslam Medya ailesi olarak mısır yönetimini tekraren tel'in ediyor, Mısır'ın yiğit ve kahraman müslümanlarının yanında olduğumuzu ilan ediyor ve Şehidlerimizı minnetle selamlıyoruz.


MISIRDAKİ iDAMLAR SADECE BİRKAÇ MÜSLÜMANIN GÜNDEMİNE GİREBİLDİ.. Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon
İsmâil UÇAK 10 Ekim 2020 16:54

Mezâlim son bulmalıdır! Zâlimler için cehennem yâşâsın! Onlar odunlarını buradan götürecekler!

1 0 Cevap Yaz
Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL